Zastanawiasz się nad wymianą starego komputera w swojej firmie? A może chcesz zaopatrzyć nastolatka w wysokiej jakości sprzęt za niewielkie pieniądze? W takim razie zobacz, co daje Ci sprzęt poleasingowy. Czym się wyróżniają laptopy, monitory lub smartfony z outletu i dlaczego warto je mieć? Odpowiadamy!

Poleasingowy sprzęt – dlaczego warto go mieć?

Urządzenia multimedialne z pierwszej ręki niestety bywają kosztowne. Dlatego gdy chcesz postawić na coś naprawdę wyjątkowego, na przykład jeden z najnowszych modeli iPhone, możesz skierować się w stronę outletu. Smartfon poleasingowy to rozwiązanie idealne. Z uwagi na to, że był on używany służbowo przez firmy w krótkim okresie czasu, nie jest mocno wyeksploatowany. Możesz więc trafić na któryś ze świeższych modeli w doskonałym stanie. Specjaliści z outletu doprowadzą go do porządku, usuwając z niego niepotrzebne dane, czyszcząc i „odświeżając”, dzięki czemu zyskujesz dobry sprzęt na gwarancji w atrakcyjnej cenie.

W jakich sytuacjach sprawdzi się sprzęt poleasingowy?

Wielu nabywców decyduje się kupić sprzęt poleasingowy z uwagi na niską cenę. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie z gwarancją jakości. Urządzenia te sprzedawane są przez firmę, zostały sprawdzone i doprowadzone do porządku przez specjalistę, więc działają jak nowe. To doskonały wybór na przykład, jeśli szukasz oszczędnego rozwiązania dla swojego biznesu. Monitor poleasingowy lub używany laptop możesz kupić na fakturę i tym samym bez problemu wrzucisz je w koszta firmowe. Używany iPhone czy inny sprzęt multimedialny będzie też najlepszym wyborem, jeśli zależy Ci na stosunkowo nowym modelu dla dziecka, ale nie chcesz przepłacać za nowość prosto z salonu.

Używane laptopy i monitory – idealne dla freelancerów

W przypadku osób działających na rynku pracy jako freelancerzy, bardzo istotne jest to, aby dysponować wysokiej jakości sprzętem. Używane monitory o dużej rozdzielczości czy biznesowe laptopy poleasingowe są jednym z narzędzi ich pracy, dlatego muszą być niezawodne. Również używany iPhone może okazać się konieczny, dlatego warto poszukać opcji, która zapewni wysokiej jakości sprzęt za niewielkie pieniądze. Z pewnością ta inwestycja szybko się zwróci! Kupując w outlecie, masz pewność, że otrzymasz na te urządzenia gwarancję, i że będą one działające, sprawne i gotowe do pracy.

Jaka jest przewaga sprzętów poleasingowych nad kupionymi od osób prywatnych?

Gdy decydujesz się kupić używany iPhone czy laptop z drugiej ręki, musisz przeanalizować wiele ciekawych ofert. Wśród nich wiele może wyróżniać się zbyt niską ceną, co rodzi podejrzenia dotyczące ich jakości. Jeśli jesteś podejrzliwy – bardzo słusznie! Kupując sprzęt bezpośrednio od jego prywatnego właściciela, ta naprawdę nie wiesz, co otrzymujesz. Mógł on być niewłaściwie użytkowany lub mieć wady ukryte, z których powodu chce on się ich pozbyć. Co więcej – na taki zakup nie otrzymujesz faktury ani paragonu, a co więcej – nie masz żadnej gwarancji.

Wybierając smartfona, laptopa lub monitor używany z outletu, otrzymujesz niską cenę wynikającą z wtórności tego urządzenia. Jednocześnie jest ona w pełni uzasadniona – bo przedmiot trafia do Ciebie w doskonałym stanie, jest wyczyszczony i sprawdzony pod każdym kątem. Podejmij właściwą decyzję – bo oszczędzanie to właśnie kupowanie dobrej jakości wyrobów, które posłużą Ci jeszcze wiele lat!