Obie firmy HP i Dell oferują najwyższej jakości sprzęt, który sprawdzi się podczas intensywnego użytkowania nawet przez kilka lat. Na co zwrócić uwagę?

Procesor – obecnie najlepiej wybierać egzemplarze z procesorem Intel Core i5 lub lepszym. Taki wybór sprawia, że wykonywane na komputerze czynności będą działać płynnie.

Pamięć RAM – to wbudowana pamięć wewnętrzna, Obecnie warto wybrać laptopy posiadające co najmniej 4 GB pamięci RAM, a najlepszym wyborem są te z 8 GB.

Dysk – w ostatnich latach na popularności zyskały dyski SSD, które oferują nawet 10-krotnie krótszy czas odczytywania i zapisywania danych niż tradycyjne dyski HDD. Pojemność dysku w laptopie nie powinna być mniejsza nić 120 GB.

Bateria – na ten parametr powinny zwrócić uwagę szczególnie te osoby, które często pracują poza domem oraz w miejscach z utrudnionym dostępem do energii elektrycznej.

Matryca – dobry ekran oferuje wygodne podświetlenie oraz realnie wyglądające kolory. Rozdzielczość ekranu w laptopie powinna być na poziomie HD lub Full HD – to zapewnia komfortowe oglądanie filmów oraz zdjęć.

Biorąc pod uwagę w/w parametry sprzedajemy tylko laptopy spełniające te warunki. Oferowane przez nas laptopy HP ceni się przede wszystkim za unikalny design zaspokajający wyszukane gusta, dobrą jakość oraz przystępną cenę. Z kolei Dell oferuje klientom solidne urządzenia charakteryzujące się ergonomią, wysoką wydajnością, pojemnymi bateriami oraz energooszczędnymi podzespołami.

Jeśli nadal nie wiesz, jaki konkretnie komputer kupić, sprawdź naszą ofertę. Sprzedajemy tylko laptopy sprawdzone, o bardzo ładnym wyglądzie i z roczną gwarancją.