Urządzenia multimedialne marki Apple cieszą się mianem najbardziej pożądanych na świecie, ale również najdroższych. Nic dziwnego, że wielu współczesnych nastolatków bardzo pragnie je mieć. Czy używany iPhone, z jednej z najnowszych serii, to dobry wybór na prezent dla dziecka? Przekonaj się!

Ile kosztuje używany iPhone?


Te wyjątkowe urządzenia to łakomy kąsek dla wszystkich, którzy lubią nowoczesne gadżety. W zależności od konkretnej serii, używany iPhone może kosztować od około 1400 złotych do nawet 4.400 złotych. To sporo, ale warto zauważyć, że nowe modele prosto z salonu to o wiele większy wydatek.

Przykładowo, nowy iPhone 15 Pro kosztuje 5.600 zł tysięcy złotych! Chcąc zatem zakupić model z górnej półki, z wieloma świetnymi funkcjami i wysokiej jakości aparatem fotograficznym, trzeba się liczyć na spore koszty – jednak można je obniżyć, wybierając egzemplarz z outletu.

Co zyskujesz wybierając iPhone’a z outletu?

Jeśli chcesz spełnić marzenie nastolatka o wysokiej klasy smartfonie, nie musisz kupować go w salonie Apple. Dużo tańszym, a dającym równie wiele satysfakcji, jest wybór modelu z drugiej ręki. Lepiej jednak zdecydować się na używany model, niż od osoby prywatnej. Dlaczego?

Ponieważ otrzymujesz wówczas gwarancję, że używany iPhone, zanim trafił do sprzedaży, został wyczyszczony, pozbawiony ewentualnych usterek i odświeżony. W takiej sytuacji, choć nie jesteś jego pierwszym właścicielem, możesz spokojnie liczyć na to, że posłuży Ci jeszcze wiele lat, niczym nowy – dopóki nie zdecydujesz się wymienić go na coś młodszego. A zapłacisz za niego tylko część ceny!

Bogata oferta iPhone’ów w outlecie

Dla nastolatków bardzo ważne jest, aby posiadać nie tylko smartfona nowej generacji, ale również, aby wyróżniał się on konkretnymi cechami, takimi jak przekątna ekranu, kolor obudowy czy rozdzielczość aparatu. Sięgając po używany iPhone z outletu, możesz liczyć na duży wybór egzemplarzy w obrębie konkretnego modelu. Tym samym zadecydujesz o kupnie tego wymarzonego modelu, niczym w salonie.

Używany iPhone – idealny dla nastolatków!

Nie da się ukryć, że to właśnie nastolatkowie są głównymi odbiorcami nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Wysokiej klasy iPhone 15 Pro czy iPhone 14 Pro Max to modele oferujące wiele wspaniałych funkcji, które przydadzą się przy korzystaniu z mediów społecznościowych, nagrywaniu filmików czy komunikowaniu się ze znajomymi. Dają też możliwość robienia wysokiej jakości zdjęć, a także ich przechowywania.

Czy jednak opłaca się kupować młodej osobie smarftona prosto z salonu za 7 tysięcy złotych lub więcej? Niekoniecznie – szczególnie dlatego, że może ona w krótkim czasie się nim znudzić i zapragnąć nowszej klasy urządzenia. Decydując się na iPhone używany, możesz po prostu zaoszczędzić, spełniając największe marzenie swojego dziecka. Outlet to obecnie najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na wysokiej klasy sprzęcie poleasingowym, objętym rękojmią i gwarancją, który posłuży jeszcze wiele lat, bez przepłacania za możliwość odpakowania go z oryginalnego pudełka!

Używany iPhone – lekcja ekologii dla nastolatka

Poza oszczędnościami finansowymi, z kupna używanego iPhone’a płynie dla nastolatka jeszcze jedna ważna lekcja – ta o ekologii. Każdego dnia na wysypiska śmieci trafiają ogromne ilości zużytego sprzętu elektronicznego, który ma negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Najczęściej są to rzeczy, które mogłyby posłużyć jeszcze wiele lat, ponieważ są sprawne! Promując kupowanie używanych urządzeń nie tylko pokazujesz dziecku, że mogą one być równie wartościowe, co te z salonu, ale również przyczyniasz się do zaszczepiania w nim proekologicznych wartości. Zobacz oferty używanych modeli iPhone w outlecie i przekonaj się, że można korzystać z najwyższej klasy urządzeń Apple bez promowania niepotrzebnego konsumpcjonizmu!