Osoby prowadzące niewielkie działalności, chcąc wyposażyć swoje gabinety we wszystko, co niezbędne, poszukują sposobów na oszczędności. Czy używany laptop może do nich należeć? Z pewnością będzie on tańszą opcją, niż kupiony prosto z salonu, ale czy równie dobrą? Przekonaj się!

Używany laptop z gwarancją niskiej ceny – na fakturę

Przy zakładaniu działalności, takiej jak gabinet kosmetyczny, dietetyczny, biuro rachunkowe, czy wielu innych, wydatków na start jest co niemiara. Warto zatem poszukiwać oszczędności.

Czy używane laptopy można zakwalifikować do wydatków firmowych? Oczywiście! Wystarczy, że wybierając konkretny laptop Dell czy HP poprosisz o fakturę. Otrzymasz wówczas sprzęt jak nowy, ale w cenie niższej o przynajmniej kilkaset złotych, niż ten z salonu. W dodatku możesz go zaklasyfikować jako podatkowy koszt prowadzenia działalności, co pozwoli Ci na generowanie korzyści finansowych.

Laptopy z outletu na gwarancji

Obawiasz się, że kupując sprzęt z drugiej ręki do swojego biura, nie będziesz mógł liczyć na wsparcie serwisantów, gdyby stało się z nim coś nieprzewidzianego w przyszłości? Tak mogłoby być, gdybyś postawił na laptop używany kupowany od osoby prywatnej.

Jeśli wybierzesz ten z outletu, wówczas masz pewność, że został on dokładnie wyczyszczony i doprowadzony do niemal idealnego stanu. Co więcej, w niektórych przypadkach możesz nabyć sprzęt z gwarancją producencką. Jeśli zależy Ci na przykład na tym, by kupić używany laptop HP do biura mający gwarancję, skontaktuj się ze sprzedawcą, aby zaproponował Ci egzemplarz, który będzie ją posiadał.


W naszym outlecie wszystkie komputery są sprzedawane z roczną gwarancją, a na życzenie Klienta można ją przedłużyć do 24-miesięcy.

Laptop z drugiej ręki do biura – wybierz niezawodny model z outletu

W wielu firmach komputery użytkowane są w bardzo ograniczonym zakresie tylko przez krótki okres amortyzacji – do obsługi kilku branżowych programów, obróbki zdjęć, przeglądania internetu, korzystania z edytorów tekstu czy arkuszy kalkulacyjnych Używane laptopy Dell czy HP sprawdzają się w tym doskonale. Posiadają wystarczająco dobre parametry, aby można było ich używać do codziennej pracy, a jednocześnie są niedrogie.

Przed wystawieniem do sprzedaży są sprawdzane, wyczyszczone i gotowe do dalszego użytkowania. W przeciwieństwie do modeli pochodzących bezpośrednio od osób prywatnych, wybierając używane laptopy (na gwarancji) z outletu możesz liczyć na to, że będą one zadbane, zarówno fizycznie, jak i pod względemfunkcjonalności. Możesz też liczyć na rękojmię w przypadku dostrzeżenia ewentualnych wad, a także na roczną gwarancję.


Dlaczego warto sięgnąć po używanego laptopa do biura?

Osoby, które rozpoczynają nową działalność gospodarczą i poszukują laptopa do biura, często nie biorą pod uwagę kupienia sprzętu używanego na gwarancji. Wynika to z obawy wystąpienia ukrytychusterek, nie pełnej funkcjonalności, bez możliwości wliczenia tego wydatku w koszty, czy otrzymania gwarancji. Warto zatem wiedzieć, że używany laptop z outletu jest dużo tańszy, niż ten z salonu, a może Ci posłużyć w codziennej pracy jeszcze przez wiele lat.

Wynika to z tego, że każdy egzemplarz jest starannie przygotowywany do sprzedaży – czyszczony, wymieniane są uszkodzone części i testowany. Wybierając go, możesz liczyć na oszczędności finansowe, a nie tracisz przy tym możliwości zakwalifikowania go jako wydatku zwiększającego koszty. Skontaktuj się z przedstawicielem outletu, jeśli potrzebujesz wsparcia przy zakupie idealnego używanego laptopa do swojego gabinetu, który spełni Twoje oczekiwania pod względem jakościowym!